MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

Strony dla Rodziców i Nauczycieli

 

 

eRodzina
Wszechstronny serwis dla rodziców dzieci w różnym wieku, od ciąży aż po wychowanie nastolatka, zdrowie i uroda, miłość i uczucie, antykoncepcja, życie małżeńskie. Przy serwisie działa oczywiście forum dyskusyjne.
www.erodzina.com

 

   
 

Wychowanie.pl
Portal edkacyjny dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie, wychowawców, pedagogów, rodziców. Sporo informacji, prezentacji pomocnych publikacji oraz dyskusje na forum. Autorskie scenariusze i konspekty nauczycieli.
www.wychowanie.pl

   
 

ADHD.org
Portal poświęcony zespołowi nadpobudliwości psycho-ruchowej ADHD. Co to jest ADHD, jak je rozpoznać, praca z dzieckiem nadpobudliwym, sposoby terapii, leki, zjazdy i spotkania oraz inne porady na temat ADHD.
http://adhd.org.pl/portal2/index.php

   
 

Rzecznik Praw Dziecka
Strona biura Rzecznika Praw Dziecka. Na stronie znajdziesz informacje jakimi sprawami zajmuje się Rzecznik, sprawozdania z jego działania, poznasz prawa dziecka i akty prawne z nimi związane. Zapoznasz się również z listą instytucji i programów międzynarodowych zajmujących się prawami dziecka.
www.brpd.gov.pl

   

 

 

ABC Gospodyni
Poradnik dla kobiet, które zajmują się domem. Ilość informacji zawarta w serwisie robi wrażenie. mnóstwo praktycznych porad począwszy od usuwania wszelkich plam, przepisów kulinarnych, zabaw dla dzieci, technik wyrobów rękodzielniczych aż po przewodniki internetowe dla Pań. Naprawdę warto zajrzeć. Na stronie także forum internetowe.
www.abcgospodyni.pl