MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

 

Podziękowanie

     Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przyłączenie się do akcji "Solidarni z Ukrainą", za okazane serce i wsparcie. Do naszej szkoły zgłosiło się wiele osób, które wsparły obywateli Ukrainy. Dziękuję za Państwa hojność, dobroć i solidarność z ludźmi, którzy w wyniku działań wojennych znajdują się w dramatycznej sytuacji. Z całego serca dziękujemy za przekazane w akcji dary. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli żywność, artykuły medyczne, chemiczne, odzież, środki higieny osobistej, artykuły szkolne.

     Dziękujemy dzieciom i młodzieży szkolnej Szkoły Podstawowej w Kurowie, Szkoły Podstawowej w Piotrowicach, Zespołu Placówek Oświatowych w Klementowicach, nauczycielom i  dyrekcji szkół, za zaangażowanie przy organizacji zbiórek darów.

   Dary zostało posortowane. Część darów z naszego punktu zbiórki została przekazana młodzieży z Ukrainy mieszkającej w Internacie ZSA, część przekazaliśmy bezpośrednio potrzebującym rodzinom obcokrajowców przebywającym na terenie naszej gminy, a część została przekazana do magazynu zorganizowanego przez GOPS w Kurowie. Wszystkie dary trafią do potrzebujących mieszkańców Ukrainy.

     Słowa podziękowania należą się wszystkim, którzy brali i nadal biorą udział w akcji pomocy dla Ukrainy. Dziękujemy Ochotniczym Strażom Pożarnym z Klementowic za wielkie serce włożone w organizację pomocy, wolontariuszom z poszczególnych miejscowości w których zbierano dary.

     Dziękujemy także  Firmie KAMAR z Klementowic, pracownikom Banku PEKAO z Puław oraz wszystkim Mieszkańcom Klementowic za okazaną pomoc,  wsparcie i życzliwość.

    Bardzo dziękujemy za wpłaty na pokrycie kosztów wyżywienia uczniom z Ukrainy mieszkającym w internacie szkolnym, osobom fizycznym z Klementowic, Kurowa, Panieńszczyzny, Piotrowic, Puław, Łukowej, Zarzeki, Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz pracownikom Szkoły Podstawowej w Piotrowicach i pracownikom ZSA w Klementowicach.

    To piękny i szlachetny gest. Pomagając innym pomagamy też sobie.

    Jeśli nadal mają Państwo możliwość i chęć pomocy, to cały czas można przywozić do szkoły produkty spożywcze i artykuły higieniczne, które trafią do ukraińskich rodzin.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym
Zespołu Szkół Agrobiznesu im. Macieja Rataja w Klementowicach

Klementowice 365, 24-170 Kurów
tel. 81 88-23-002 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.