MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

       

       15 grudnia 2022 r. reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Agrobiznesu w Klementowicach wywalczyła trzecie miejsce na Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Rolniczych i Średnich w siatkówce. Pomimo, że od lat Liceum Ogólnokształcące w  Klementowicach jest najmniejszą szkołą rywalizującą na szczeblu wojewódzkim, nie przeszkadza to w osiąganiu najwyższych wyników. Ostatni sukces siatkarki z ZSA w Klementowicach  odnotowały w 2019 roku, kiedy to również wywalczyły brąz na tej samej sali gimnastycznej w Ludwinie, mając w swoim składzie wyłącznie dziewczęta z pierwszej klasy. Z tamtego składu zostały zaledwie 2 zawodniczki z obecnej 4 LO, dla pozostałych był to pierwszy tak poważny występ. Cieszą zwycięstwa z odwiecznym rywalem z ZS w Kijanach czy z gospodarzami z Ludwina. Lepsze natomiast okazały się zawodniczki z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju i z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okrzowie koło Chełma. Ze względu na niekorzystną aurę pogodową nie dojechały drużyny z Dęblina czy Nałęczowa. Gratulacje dla dziewcząt z ZSA w Klementowicach oraz trenera, dla którego jest to 11 medal w 18 letniej karierze. Po przerwie spowodowanej pandemią, treningi na  pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej, zaczynają procentować. Regularne zajęcia SKS dwa razy w tygodniu cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszej szkole, ponieważ nasi uczniowie są świadomi, że regularna aktywność fizyczna stanowi integralny element właściwego stylu życia, niezbędny do prawidłowego rozwoju młodzieży jak i dorosłych.