Nasze sukcesy

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach i w zawodach w 1 semestrze roku szkolnego 2012/2013

 

  I.  Uczniowie  brali udział w następujących konkursach:

  • "Bhp w rolnictwie" – 20 uczniów.
  • VIII Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej, Puławy 2012. „Żeby Polska była Polską…” – 3 uczniów.
  • Olimpiada wiedzy ekologicznej – 13 uczniów
  • Konkurs Halloween – 45 uczniów
  • Konkurs językowy z wiedzy o krajach angielskojęzycznych i niemieckojęzycznych – 30 uczniów
  • VI Poetycki Apel Pamięci „ …O Niepodległą…” – 1 uczennica
  • Konkursu z języka polskiego EDI – 6 uczniów

 ogółem w konkursach wzięło udział 118 uczniów.

 

W konkursach tych wyróżnienie i nagrody otrzymali:

Paweł Skibniewski 

 

  • laureat w XI Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej, Puławy 2012. „Żeby Polska była Polską…

Agnieszka Rodzik

  • awans do etapu wojewódzkiego Olimpiady wiedzy ekologicznej

10 osób

  • Wyróżnienie w konkursie „BHP i ergonomia w rolnictwie“.

 

ZAWODY SPORTOWE

1)      23.10.2012     Markuszów – tenis stołowy indywidualny – gimnazjada; T. Komsta i M. Furtak IV miejsce;

2)      30.10.2012     Nałęczów – tenis stołowy indywidualny; T. Komsta IX-XII miejsce i M. Furtak V-VII miejsce;

3)      06.11.2012     LZS gimnazjum, siatkówka w Ludwinie;

4)      13.11.2012     LZS ponadgimnazjalna, siatkówka chłopców w Piaskach, VI miejsce;

5)      22.11.2012     LZS gimnazjum, siatkówka chłopców w Nałęczowie, IV miejsce;

6)      26.11.2012     LZS ponadgimnazjalna, siatkówka w Dęblinie, II miejsce;

7)      28.11.2012     LZS ponadgimnazjalna dziewcząt w piłkę nożną w Nałęczowie, V miejsce;

8)      30.11.2012     Mecz charytatywny Kurów-Klementowice, siatkówka dziewcząt gimnazjum;

9)      28.01.2013     Gimnazjada w Kurowie, siatkówka dziewcząt i chłopców;

10)    30.01.2013     Licealiada w Nałęczowie, siatkówka chłopców, III miejsce;

11)    01.02.2013     Licealiada w Nałęczowie, siatkówka dziewcząt II miejsce.

 

 


 

Osiągnięcia uczniów w konkursach i w zawodach w roku szkolnym 2011/2012

 

I.  Uczniowie brali udział w następujących konkursach:

  • Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z matematyki „Edi”  -  10 uczniów.
  • Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów - 2 uczniów
  • „Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów”– 14 uczniów.
    • "Bhp i ergonomia w rolnictwie" – 27 uczniów.
    • VII edycji Konkursu Poezji i Prozy Jana Pawła II Żyrzyn 2012 r.
    • XII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Religijnej – Kurów 2012 r. - 1 uczeń
      • Internetowy Listopadowy Konkurs Historyczny – 6 uczniów.
      • Internetowy Jesienny Konkurs Historyczny – 7 uczniów.
      • Szkolny konkurs wiedzy o szkole – 20 uczniów.
  • VIII Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej, Puławy 2010. „Żeby Polska była Polską…” – 4 uczniów.
  • Konkurs Czytelniczy „Stefan Żeromski jego życie i dzieło” – 2 uczniów.
  • Konkurs „Miłość niejedno ma imię” Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach – 5 uczniów.
  • VIII Powiatowy Konkurs recytatorski „..gdy myślę ojczyzna...” w Górze Puławskiej 15 listopada 2011. - 2 uczniów.
  • V Poetycki Apel Pamięci „ …O Niepodległą…” – 3 uczniów.
  • III Międzygimnazjalny konkurs młodych talentów pt. „Krajobraz zimą malowany” – 8 uczniów.
  • Konkurs poetycki „Mój świat” organizowany przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach – 6 uczniów
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej – 3 uczniów

ogółem w konkursach wzięło udział 100 uczniów.

 

W konkursach tych wyróżnienie i nagrody otrzymali:

Paweł Skibniewski 

 

  • III miejsce w VIII Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej, Puławy 2011. „Żeby Polska była Polską…
  • Wyróżnienie Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej

Kamil Pasek

  • III miejsce w VIII Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej, Puławy 2011. „Żeby Polska była Polską…

10 osób

  • Wyróżnienie w konkursie „BHP i ergonomia w rolnictwie“.

3 osoby

  • Wyróżnienie w Szkolnym konkursie wiedzy o szkole

Dominika Sykut

  • Laureatka w Konkursie „Miłość niejedno ma imię” Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Weronika Członka

  • Wyróżnienie w Konkursie „Miłość niejedno ma imię” Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Justyna Mączka

  • IV miejsce w konkursie czytelniczym „Stefan Żeromski – jego życie i dzieła”.
  • III miejsce Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej

Dorota Nowak

  • II miejsce w III Międzygimnazjalnym konkursie młodych talentów pt. „Krajobraz zimą malowany”
  • 1 miejsce Konkurs poetycki „Mój świat” organizowany przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

Agnieszka Płachta

  • Wyróżnienie w III Międzygimnazjalnym konkursie młodych talentów pt. „Krajobraz zimą malowany”

Maciej Stasiak

  • Udział w finale ogólnopolskim konkursu "Bhp i ergonomia w rolnictwie"

Ada Wręga

  • 2 miejsce Konkurs poetycki „Mój świat” organizowany przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

Agata Mrozek

  • 3 miejsce Konkurs poetycki „Mój świat” organizowany przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

Andrzej Tomasiak

  • 3 miejsce Konkurs poetycki „Mój świat” organizowany przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach

 

Zawody sportowe w roku szkolnym 2011/2012

opiekunowie Andrzej Jarzynka, Przemysław Banaszek

  1. 22.09.2011r. – sparing reprezentacji dziewcząt ZSA z reprezentacją dziewcząt  ZS nr 1 w Mrągowie
    w siatkówkę – wynik 3:0 dla ZSA podczas wycieczki na Mazury.
  2. 26.09.2011r. – zawody gminne indywidualne  w tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady w Kurowie - wygrana dziewcząt i chłopców  Gimnazjum w Klementowicach 3:0, 3:0 z Gimnazjum w Kurowie.
  3. 27.09.2011r. - zawody międzygminne indywidualne w tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady  w Markuszowie – Dawid Komsta 3 miejsce, Tomasz Komsta 6 miejsce. Dziewczyny poza pierwszą „6”.
  4. 12.10.2011r. – uczestnictwo w I etapie Turnieju Coca-cola Cup w piłkę nożną chłopców szkół gimnazjalnych w Karczmiskach – 3 miejsce.
  5. 04.11.2011r. - zawody powiatowe indywidualne w tenisa stołowego dla chłopców w ramach Gimnazjady  w Nałęczowie  – Dawid Komsta 6 miejsce.
  6. 08.11.2011r. – Mistrzostwa Województwa LZS dla szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców w Nałęczowie – V miejsce.
  7. 16.11.2011r. - Mistrzostwa Województwa LZS dla szkół gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt  w Tomaszowie Lubelskim – V miejsce.
  8. 16.11.2011r. - Mistrzostwa Województwa LZS i Szkół Rolniczych w siatkówce dziewcząt  w Tomaszowie Lubelskim –  II miejsce.
  9. 30.11.2011r. - Mistrzostwa Województwa LZS i Szkół Rolniczych w siatkówce chłopców  w Nałęczowie –  III miejsce.
  10. 12.12.2011r. – Turniej Mikołajkowy w tenisa stołowego dla uczniów klasy I gimnazjum i klas V-VI szkół podstawowych zorganizowany w ZSA w Klementowicach – Migdal Bartłomiej  I miejsce w kat. chłopców, Łowczak Izabela II miejsce, Furtak Marcelina III miejsce w kat. dziewcząt.
  11. 18.01.2012r. - zawody międzygminne drużynowe w tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady  w Markuszowie – chłopcy i dziewczęta 2 miejsce.
  12. 15.02.2012r.  – zawody powiatowe w siatkówkę dziewcząt w ZSO nr 2 w Puławach w ramach Licealiady – 2 miejsce w grupie i awans do finałów.
  13. 20.02.2012r. – zawody gminne w siatkówkę dziewcząt i chłopców w Kurowie w ramach Gimnazjady – dziewczęta 0:2 z Kurowem, chłopcy 2:0 z Kurowem i awans do kolejnej fazy mistrzostw.
  14. 21.02.2012r. -  zawody powiatowe w siatkówkę dziewcząt w ZSO nr 1 w Puławach w ramach Licealiady – 2 miejsce w powiecie.
  15. 23.02.2012r. - zawody międzygminne w siatkówkę chłopców w Kurowie w ramach Gimnazjady – 2 miejsce.
  16. 23.02.2012r. - zawody powiatowe w siatkówkę chłopców w ZSO nr 1 w Puławach w ramach Licealiady – 4 miejsce w grupie.
  17. 02.04.2012r. – Turniej Siatkówki Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych  o Puchar Samorządu Uczniowskiego ZSA w Klementowicach – I miejsce.
  18. 16.05.2012r. – Turniej siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych organizowany przez ZSA w Klementowicach –  I  miejsce.
  19. 06.06.2012r. – Wojewódzka Parafiada w Bełżycach dla szkół gimnazjalnych – siatkówka plażowa chłopców III miejsce, siatkówka dziewcząt V miejsce, piłka nożna chłopców VI miejsce.
  20. 25.06.2012r. - Turniej siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych organizowany przez Publiczne Gimnazjum w Wąwolnicy  –  II  miejsce.

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012

 TENIS STOŁOWY

  • Międzyszkolne Zawody Szkół Gimnazjalnych (Kurów)– etap gminny
  • Dawid Komsta – I miejsce,
  • Tomasz Komsta – II miejsce,
  •  Miłosz Banaszek – III miejsce,
  • Międzyszkolne Zawody Szkół Gimnazjalnych (Markuszów) – etap międzygminny:
  • Dawid Komsta – III miejsce,
  • Tomasz Komsta – VI miejsce,
  • Międzyszkolne Zawody Szkół Gimnazjalnych (Nałęczów)  – etap powiatowy:
  • Dawid  Komsta – VII miejsce.

 

  • Turniej Mikołajkowy w tenisa stołowego dla szkół podstawowych i klas pierwszych gimnazjum
  • Bartłomiej Migdal – I miejsce,
  • Izabela Łowczak – I miejsce,
  • Marcelina Furtak  – III miejsce,
  • Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Gimnazjów – etap międzygminny
  • Dziewczęta  – II miejsce,
  • Chłopcy  – II miejsce,

 SIATKÓWKA

  • Reprezentacja ponadgimnazjalna chłopców - III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Nałęczów),
  • Reprezentacja ponadgimnazjalna dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Tomaszów Lubelski).
  • Reprezentacja gimnazjum chłopców - V miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Nałęczów),
  • Reprezentacja gimnazjum dziewcząt – V miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Tomaszów Lubelski).
  • Reprezentacja ponadgimnazjalna dziewcząt – Zwycięstwo w meczu towarzyskim z zespołem ZS w Mrągowie 
  • zawody powiatowe w siatkówkę dziewcząt w ZSO nr 1 w Puławach w ramach Licealiady – 2 miejsce w powiecie.
  • Turniej Siatkówki Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych  o Puchar Samorządu Uczniowskiego ZSA w Klementowicach – I miejsce.
  • Turniej siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych organizowany przez ZSA w Klementowicach –  I  miejsce.
  • - zawody międzygminne w siatkówkę chłopców w Kurowie w ramach Gimnazjady – 2 miejsce.
  • Wojewódzka Parafiada w Bełżycach dla szkół gimnazjalnych – siatkówka plażowa chłopców III miejsce, siatkówka dziewcząt V miejsce

 Piłka nożna

  • Turniej piłki nożnej „Coca – Cola Cup” chłopców szkół gimnazjalnych w Karczmiskach I etap – 3 miejsce w grupie.
  • Wojewódzka Parafiada w Bełżycach dla szkół gimnazjalnych chłopców VI miejsce

 

 


 

Osiągnięć uczniów w konkursach i w zawodach w roku szkolnym 2010/2011

 

    I.            W Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym: „Olimpus”, „Edi”  wzięło udział w sumie 146 uczniów.

    II.           W konkursie recytatorskim wzięło udział 10 uczniów.

    III.         W innych konkursach międzyszkolnych i wewnątrzszkolnych takich jak:

  • olimpiada z języka polskiego,
  • konkurs „Ad – Rem” – przekonajmy się do prywatyzacji,
  • konkurs „Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy”,
  • olimpiada przedsiębiorczości,
  • konkurs „Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej”,
  • powiatowy konkurs czytelniczy „Stefan Żeromski – jego życie i dzieła”,
  • olimpiada ekologiczna dla szkół średnich,
  • wewnątrzszkolny konkurs przyrodniczy,
  • konkurs „Jedz smacznie i zdrowo”,
  • konkurs „Make Friends with English”,
  • konkurs lingwistyczny,
  • konkurs “Deutsch macht Spab“,
  • konkurs „BHP w rolnictwie“,
  • konkurs przyrodniczy,
  • wewnątrzszkolny konkurs „Wiedzy o prawach człowieka”,
  • wewnątrzszkolny konkurs matematyczny,
  • zimowy konkurs historyczny,
  • wewnątrzszkolny konkurs wiedzy o prawach człowieka,
  • konkurs „Ergonomia i bhp w rolnictwie”.

ogółem wzięło udział 375 uczniów.

W konkursach tych wyróżnienie i nagrody otrzymali:

Andrzej Tomasiak II at

  • I miejsce w konkursie „BHP w rolnictwie“.

Jacek Stasiak II at

  • II miejsce w konkursie „BHP w rolnictwie“.

Jarosław Czepiński II at

  • III miejsce w konkursie „BHP w rolnictwie“.

Paweł Skibniewski I lo

  • II miejsce w konkursie „Przegląd poezji, prozy, muzyki i pieśni niepodległościowej”.

Justyna Mączka II lo

  • II miejsce w konkursie czytelniczym „Stefan Żeromski – jego życie i dzieła”.

Leszek Dudzik III at

  • Zakwalifikowanie do II etapu konkursu „Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy”. 

Łukasz Murat II at

  • Zakwalifikowanie do II etapu konkursu „Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy”. 

Kamil Rusek III at

  •  Zakwalifikowanie do II etapu konkursu „Przedsiębiorczy uczeń na rynku pracy”. 

Monika Krakowiak I lo

  • I miejsce w konkursie przyrodniczym.

Krzysztof Capała II at

  • I miejsce w konkursie przyrodniczym.

Justyna Mączka II lo

  • Zakwalifikowanie do II etapu konkursu “Deutsch macht Spab“.

Ewelina Tarkowska II lo

  • I miejsce w konkursie lingwistycznym.

Paweł Pardyka III lo

  • II miejsce w konkursie lingwistycznym.

Maria Bąkała II lo

  • III miejsce w konkursie lingwistycznym.

Sylwester Samiec II at

  • I miejsce w konkursie lingwistycznym.

Kinga Misiurek II at

  • II miejsce w konkursie lingwistycznym.

Maciej Stasiak II at

  • III miejsce w konkursie lingwistycznym.

Aleksandra Stasiak I g

  • I miejsce w konkursie lingwistycznym.

Emilia Łowczak II g

  • II miejsce w konkursie lingwistycznym.

Piotr Figura III g

  • III miejsce w konkursie lingwistycznym.

Łukasz Murat III at

  • Zakwalifikowanie do centralnego etapu konkursu „Ergonomia i bhp w rolnictwie”.

Aleksandra Stasiak I g

  • Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Edi”.

Piotr Matyjaszek III g

  • Wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Edi”.

Piotr Figura III g

  • Wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Edi”.

Aleksandra Stasiak I g

  • I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym.

Piotr Matyjaszek III g

  • II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym.

Piotr Stasiak I g

  • III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym.

Justyna Mączka II lo

  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Miłosz – w stulecie urodzin”.

Justyna Mączka II lo

  • III miejsce w trzecim powiatowym „Konkursie poezji Wisławy Szymborskiej”.

 

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011

GIMNAZJUM

  1. TENIS STOŁOWY
    • Międzyszkolne Zawody Szkół Gimnazjalnych (Markuszów):
  1. Dawid Komsta – IV miejsce,
  2. Tomasz Komsta – VI miejsce,
  3. Piotr Figura – VIII miejsce,
  4. Agata Wijaszka - VII miejsce,
  5. Emilia Łowczak - IX miejsce.
    • Powiatowe Zawody Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Indywidualnym (Nałęczów):

               1.  Dawid  Komsta – udział w fazie grupowej.

  1. SIATKÓWKA
    • Reprezentacja chłopców - IV miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Nałęczów),
    • Reprezentacja chłopców – II miejsce w międzygminnych Mistrzostwach chłopców w siatkówce w Kurowie,
    • Reprezentacja dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS i Szkół Rolniczych (Urzędów),
    • Reprezentacja dziewcząt – II miejsce w międzygminnych Mistrzostwach chłopców w siatkówce w Kurowie.

 

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

  1. SIATKÓWKA
    • Reprezentacja dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Rolniczych (Nałęczów),
    • Reprezentacja dziewcząt – IV miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Łęczyńskiego (Kijanów),
    • Reprezentacja dziewcząt - IV miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 (Puławy),
    • Reprezentacja dziewcząt – remis w sparingu z drużyną ZS nr 3 (Puławy),
    • Reprezentacja dziewcząt – III miejsce w grupie w powiatowych Mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych.
    • Reprezentacja dziewcząt – nagroda starosty puławskiego za wybitne osiągnięcia sportowe.

Ostatnio zmieniany środa, 10 kwiecień 2013 14:34

Więcej w tej kategorii:

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1373886
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com