Rozeznanie rynku

W ramach procedury rozeznania rynku zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie szkoleń Rady Pedagogicznej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Agrobiznesu w Klementowicach w ramach projektu pn. „Bliżej Europy” numer RPLU.12.02.00-06-0134/17-00 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 12.2. Kształcenie ogólne, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty należy składać w formie wypełnionego Formularza ofertowego w terminie do dnia 30 listopada  2018 r. osobiście w sekretariacie szkoły lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki

  1. Opis przedmiotu zamówienia
  2. Formularz ofertowy