MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM

Turniej Kurow      

     13 czerwca 2018 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców Niepublicznej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Klementowicach, wzięła udział w II Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki w Kurowie. Dziewczęta w składzie: Oliwia Płowaś, Natalia Paciejewska, Ewa Samorek, Julia Ścibior, Izabela Eciak, Monika Członka, Wiktoria Grykałowska, Aleksandra Stasiak, Dominika Lis, Julia Kruk, Julia Sumorek zajęły 2 miejsce przegrywając mecz o 1 miejsce 0-3 z SP w Kurowie. (12-25, 13-25, 24-26).
       Chłopcy natomiast nie mieli sobie równych i w składzie:  Jakub Tarkowski, Adrian Bieniek, Jakub Wrzesiński, Daniel Kryvoshlyk, Kamil Gawlik, Michał Tarkowski, Karol Grykałowski z trenerem Andrzejem Jarzynką zajęli 1 miejsce wygrywając w finale 3-0 z SP Kurów (25-18, 25-22, 26-24). Pomimo okrojonej 7 osobowej reprezentacji, chłopcy doskonale wytrzymali kondycyjnie trudy turnieju i mogli sie cieszyć kolejnym trofeum do kolekcji. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy otrzymali puchary, a każdy uczestnik turnieju czekoladę.
      Turniej Kurow gr

To jeszcze nie był koniec sportowych zmagań na turnieju w Kurowie. Najlepsze 2 ekipy męskie turnieju wraz z trenerami stoczyło pokazowy pojedynek do dwóch wygranych setów. W meczu SP Kurów - NSP Klementowice, górą okazała się nasza szkoła wygrywając 2-0 (25-18, 26-24). Zatem kończymy jakże udany rok szkolny 2017/2018 w szampańskich nastrojach. Przed nami okres wakacji a po nich już we wrześniu kolejna ciekawa impreza siatkarska "Z UKS-u do AZS-u".

 

   Galeria ...