Arkusze CKE, Operon – matura, egzamin ósmoklasisty, egzamin gimnazjalny Znajdziesz tutaj bazę arkuszy maturalnych oraz egzaminacyjnych, która pozwoli Ci przygotować się do danego egzaminu. Wszystkie arkusze dostępne są bezpłatnie, więc korzystaj śmiało.
ZawodowyEgzamin.pl  Serwis umożliwiającym wykonanie egzaminu zawodowego online na prawdziwych arkuszach egzaminacyjnych (prawie 3000 arkuszy ze wszystkich obszarów i kwalifikacji z lat 2014 - 2019)
MATEMAKS Strona oferująca bogatą pomoc w nauce matematyki. Na stronie znajdziesz opracowania zagadnień z wielu dziedzin matematyki.
Powtórki z języka polskiego do matury i egzaminu gimnazjalnego

Profesjonalny Kurs Maturalny  z matematyki za Darmo.  Kurs online!
Każdego dnia uczeń otrzymuje na swoją skrzynkę pocztową jedną lekcję ze szczegółowo opracowanymi materiałami, przykładami zadań wraz z rozwiązaniami, ćwiczeniami interaktywnymi, wskazówkami, które pomogą mu podczas pisania matury.

 Logo matfiz24.pl - Marek DudaYouTube  Kanał matematyczny matfiz24.pl
Logo matfiz24.pl - Marek Duda

Wideo korepetycje z matematyki przedstawione w ciekawych prezentacjach, gdzie znajdziesz nie jeden egzamin gimnazjalny online i wiele materiałów do matury. Bez obgryzania paznokci przekonaj się, że matura z matematyki jest prosta. A później… Kto wie... Może pokochasz matematykę na studiach!

Matematyka z komputerem Strona autorstwa p. E. Jakubasa wspomagająca naukę i nauczanie matematyki.
Supermatma.pl Matematyka głównie dla maturzystów i studentów.

Matematyka.pisz.pl

Pan Jakub Grzegorzek od kilku lat pomaga w nauce matematyki. Jeżeli znalazłeś  się w sytuacji, że czytasz zadania i ściana, to ta strona jest dla Ciebie. Materiał  obejmuje program szkoły średniej z naciskiem na powtórkę wiadomości z gimnazjum, ale przyda się również studentom.
Serwis matematyczny ex W tym serwisie znajdują się zadania z algebry oraz analizy matematycznej wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami.

Kombajn matematyczny dla ucznia i studenta.

Ułatwia rozwiązanie prac domowych i pozwala szybko skontrolować ich poprawność.

Szkolnictwo.pl

Komplet bezpłatnych interaktywnych lekcji w formie podręczników z przedmiotów szkolnych na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Platforma zawiera  lekcje m.in. z języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, geografii, chemii, języka polskiego, historii, biologii, informatyki, fizyki i astronomii, wiedzy o społeczeństwie.

Platforma zdalnej edukacji

Kursy wyrównawcze dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i absolwentów - m.in. z języków, chemii, matematyki i fizyki, przygotowane przez Instytutu Chemii Uniwersytetu Śląskiego.

Edustation.pl

Darmowa polska platforma e-learningowa, na której za darmo można uczyć się języków obcych.

Od szkoły podstawowej po studia - pomoc z każdego przedmiotu.

Platforma elearningowa Platforma e-learningowa projektu "Kształcenie ustawiczne dla mobilności osób dorosłych na rynku pracy".
Wikibooks! Biblioteka wolnych podręczników, które każdy może redagować.

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1636025
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com