Arkusze CKE, Operon – matura, egzamin ósmoklasisty, egzamin gimnazjalny Znajdziesz tutaj bazę arkuszy maturalnych oraz egzaminacyjnych, która pozwoli Ci przygotować się do danego egzaminu. Wszystkie arkusze dostępne są bezpłatnie, więc korzystaj śmiało.
MATEMAKS https://www.matemaks.pl
Powtórki z języka polskiego do matury i egzaminu gimnazjalnego

Profesjonalny Kurs Maturalny  z matematyki za Darmo.  Kurs online!
Każdego dnia uczeń otrzymuje na swoją skrzynkę pocztową jedną lekcję ze szczegółowo opracowanymi materiałami, przykładami zadań wraz z rozwiązaniami, ćwiczeniami interaktywnymi, wskazówkami, które pomogą mu podczas pisania matury.

 Logo matfiz24.pl - Marek DudaYouTube  Kanał matematyczny matfiz24.pl
Logo matfiz24.pl - Marek Duda

Wideo korepetycje z matematyki przedstawione w ciekawych prezentacjach, gdzie znajdziesz nie jeden egzamin gimnazjalny online i wiele materiałów do matury. Bez obgryzania paznokci przekonaj się, że matura z matematyki jest prosta. A później… Kto wie... Może pokochasz matematykę na studiach!

Matematyka z komputerem Strona autorstwa p. E. Jakubasa wspomagająca naukę i nauczanie matematyki.
Supermatma.pl Matematyka głównie dla maturzystów i studentów.

Matematyka.pisz.pl

Pan Jakub Grzegorzek od kilku lat pomaga w nauce matematyki. Jeżeli znalazłeś  się w sytuacji, że czytasz zadania i ściana, to ta strona jest dla Ciebie. Materiał  obejmuje program szkoły średniej z naciskiem na powtórkę wiadomości z gimnazjum, ale przyda się również studentom.
Serwis matematyczny ex W tym serwisie znajdują się zadania z algebry oraz analizy matematycznej wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami.

Kombajn matematyczny dla ucznia i studenta.

Ułatwia rozwiązanie prac domowych i pozwala szybko skontrolować ich poprawność.

Szkolnictwo.pl

Komplet bezpłatnych interaktywnych lekcji w formie podręczników z przedmiotów szkolnych na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Platforma zawiera  lekcje m.in. z języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, geografii, chemii, języka polskiego, historii, biologii, informatyki, fizyki i astronomii, wiedzy o społeczeństwie.

Platforma zdalnej edukacji

Kursy wyrównawcze dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i absolwentów - m.in. z języków, chemii, matematyki i fizyki, przygotowane przez Instytutu Chemii Uniwersytetu Śląskiego.

Edustation.pl

Darmowa polska platforma e-learningowa, na której za darmo można uczyć się języków obcych.

Od szkoły podstawowej po studia - pomoc z każdego przedmiotu.

Platforma elearningowa Platforma e-learningowa projektu "Kształcenie ustawiczne dla mobilności osób dorosłych na rynku pracy".
Wikibooks! Biblioteka wolnych podręczników, które każdy może redagować.

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1459246
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com