DSC02413

    22 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyły się jasełka.Uczniowie gimnazjum oraz 7 klasy wcielili się w aktorów, wprowadzając nas w misterium Narodzenia Pańskiego. Za Scenariusz przedstawienia oraz przygotowanie aktorów odpowiedzialna była Pani Ewelina Paczuska. Scenografię oraz kostiumy przygotowała klasa 3 "a" pod opieką wychowawcy klasy Pani Katarzyny Grzegorczyk. Muzykę na tę uroczystość przygotował Pan Mieczysław Szczepaniak. Po części artystycznej rozstrzygnięto konkurs Samorządu Uczniowskiego na najładniej ubrane drzewko choinkowe.

IMG 6754
     Oto wyniki:
1 miejsce- 1 liceum
Wyróżnienia: 
7 szkoła podstawowa, 2 b gimnazjum, 3 b gimnazjum, 2 liceum, 2 technikum.

IMG 6759
Następnie wszyscy rozeszli się do sal na wigilie klasowe.

IMG 6786

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640064
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com