DSC02413

    22 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyły się jasełka.Uczniowie gimnazjum oraz 7 klasy wcielili się w aktorów, wprowadzając nas w misterium Narodzenia Pańskiego. Za Scenariusz przedstawienia oraz przygotowanie aktorów odpowiedzialna była Pani Ewelina Paczuska. Scenografię oraz kostiumy przygotowała klasa 3 "a" pod opieką wychowawcy klasy Pani Katarzyny Grzegorczyk. Muzykę na tę uroczystość przygotował Pan Mieczysław Szczepaniak. Po części artystycznej rozstrzygnięto konkurs Samorządu Uczniowskiego na najładniej ubrane drzewko choinkowe.

IMG 6754
     Oto wyniki:
1 miejsce- 1 liceum
Wyróżnienia: 
7 szkoła podstawowa, 2 b gimnazjum, 3 b gimnazjum, 2 liceum, 2 technikum.

IMG 6759
Następnie wszyscy rozeszli się do sal na wigilie klasowe.

IMG 6786
Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1396990
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com