Markuszow 2018 1

     Wspaniale rozpoczął się sportowy 2018 rok dla naszej szkoły. 11.01.2018 r .tenisistki reprezentujące Niepubliczną Szkołę Podstawową w Klementowicach zajęły 1 miejsce na mistrzostwach międzygminnych w tenisie stołowym dziewcząt w Markuszowie, powtarzając ten wyczyn 3 raz z rzędu. Chłopcy zajęli 2 miejsce i obie nasze drużyny zobaczymy na mistrzostwach powiatu w Nałęczowie.

      Trener Andrzej Jarzynka postawił na żelazny skład, który od trzech lat praktycznie się nie zmienia i przynosi to efekt w postaci kolejnych sukcesów. Nasze dziewczęta w składzie: Ewa Samorek, Julia Ścibior i Dominika Lis nie miały sobie równych podczas mistrzostw w Szkole Podstawowej w Markuszowie. Jako dwukrotne złote medalistki mistrzostw powiatu z roku 2016 i 2017, były faworytkami tego turnieju. Jak się okazało rola faworytek bardzo odpowiada naszym dziewczętom i jak burza odprawiły swoje przeciwniczki z kwitkiem nie tracą nawet jednego seta w rozgrywkach. Chłopcy w składzie: Jakub Tarkowski, Karol Grykałowski, Adrian Płowaś i Michał Tarkowski byli bliscy powtórzenia wyniku dziewcząt, jednak w walce o 1 miejsce 2 małe punkty w grze deblowej zadecydowały o zwycięstwie Markuszowa, w stosunku 3-2. Już za tydzień będzie okazja do rewanżu bowiem dwie najlepsze drużyny tego szczebla awansowały do mistrzostw powiatu.

Tenis stołowy - Markuszów 2018

 

Gościmy

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637278
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com