Tydzien Mlodziezy 2017 29

      Za nami już Tydzień Młodzieży, który trwał od 27.11-01.12.2017 roku. Podczas niego przebieraliśmy się za nauczyciela, postać z bajki, najlepszego przyjaciela/przyjaciółkę, krasnala. Na podsumowanie przeprowadzono już drugą szkolną edycję konkursu "Mam talent”. I miejsce zdobyli w nim: Daniil Parshyn i Vladyslav Kulishov-2 bg. Następnie Krystian Kałdonek poprowadził teleturniej "Gra w ciemno”. Statuetkę Top Uczestnika otrzymał najmłodszy gracz -Maciej Blicharz z 7SP). W zabawie "Kocham cię szkoło" I miejsce wywalczyła grupa "Pędzące imadła" - K. Kałdonek, K. Ścibior, Sz. Lis, P. Stasiak.

Później pan dyrektor Zbigniew Turkowski wręczał medale, dyplomy i nagrody.

     Oto wyniki :

Przeciąganie liny: 1 miejsce- 4at, 2 miejsce- 3at, 3 miejsce- 3LO

Siatkówka: 1 miejsce- 3LO, 2 miejsce- 2LO, 3 miejsce- V LO

Piłka halowa: 1 miejsce- 3LO, 2 miejsce-4at, 3 miejsce-VLO

Konkurs filmowy: 1 miejsce-Julia Sumorek, Klaudia Eciak, Izabela Eciak

Konkurs "Genialny umysł"-klasa 3 bg

Konkurs Jaka to melodia: 1 miejsce- Krystian Bartuzi, Natalia Śmich, Monika Rodzik

Miss i Mr. Tygodnia Młodzieży- Aleksandra Stasiak, Przemysław Robak

W sali polonistycznej działała kawiarenka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

 

Galeria ...

Gościmy

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640166
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com