Moja przygoda w szkolnej bibliotece 4

    Karolina Jeziorska (2b gimnazjum) i Sofiia Melnyk (3b gimnazjum), zdobyły I i II miejsce ( w kategorii szkół gimnazjalnych) w wojewódzkim konkursie plastycznym "Moja przygoda w szkolnej bibliotece ze znanym lublinianinem", pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jego celem było zapoznanie uczniów z sylwetkami znanych lublinian oraz kształtowanie przynależności do małej i wielkiej ojczyzny, budowanie więzi lokalnych opartych na świadomości wspólnego dziedzictwa. Wręczenie upominków i dyplomów odbyło się 30 listopada na uroczystym apelu w Szkole Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie.

Galeria ...

Gratulujemy sukcesu.

Gościmy

Odwiedza nas 322 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1635840
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com