IMG 0218

       23.11.2017 r. reprezentacja chłopców naszej szkoły podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi rywalizowała na mistrzostwach województwa LZS  w siatkówkę. Po bardzo zaciętych meczach zdołaliśmy wywalczyć 4 miejsce, powtarzając wynik dziewcząt sprzed kilku tygodni. Do miejsca na podium zabrakło niewiele. Co prawda mecz o 3 miejsce ze Strachosławiem przegraliśmy 0-2 ale w pierwszym secie wygrywaliśmy 15-8. Rywale zdołali jednak odrobić straty i wygrać 19-17. W drugim secie też widać było przebłyski bardzo dobrej gry jednak parę niewymuszonych błędów też nam się przytrafiło i przegraliśmy 14-19. W ubiegłym roku również było 4 miejsce z tym, że skład w 80% został zmieniony.  W mistrzostwach trener sprawdził wszystkich 12 reprezentantów pod kątem przyszłorocznych mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych w związku z faktem, że obecni srebrni medaliści z liceum i technikum to uczniowie klas maturalnych. W przyszłym roku zatem  połowę składu stanowić będą uczniowie obecnej 3 klasy gimnazjum. Po takich meczach jak z Żyrzynem (3-1) czy Wierzbicą z którą wygraliśmy 2-1 widać duży potencjał drużyny, który poparty pracą na treningach może przynieść owoce w niedalekiej przyszłości. Mistrzostwa wygrał Nałęczów przed Opolem Lubelskim i Strachosławiem.

Galeria ..

      Skład naszej drużyny: Jakub Tarkowski (kapitan), Michał Tarkowski, Jakub Wrzesiński, Daniel Kryvoszlyk, Adrian Bieniek, Karol Grykałowski, Jan Saran, Mateusz Syroka, Kamil Gawlik, Mateusz Sowiński, Adrian Płowaś, Damian Grabczak, trener Andrzej Jarzynka.

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640066
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com