Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

   Ratujemy konie 3

Od 20 października do 20 listopada Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Razem ratujemy konie”. Celem zbiórki było zwrócenie uwagi młodzieży na problem wywozu polskich koni do rzeźni pod koniec ich życia oraz możliwość ich wykorzystania w celach rehabilitacyjnych dla dzieci z autyzmem. Zebrane fundusze pomogą w wybudowaniu stajni dla zwierząt w ośrodku Ostoya Roztocze w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna.

Ratujemy konie 1    Ratujemy konie 6

 

Ratujemy konie 2    Ratujemy konie 5

 

Ratujemy konie 4

Dziękujemy wszystkim za wpłaty.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1163148
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com