konkurs 1    

    16 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie odbył się już XI konkurs recytatorski  „ Poetycki Apel  Pamięci ...o Niepodległą”.  Patronat objął nad nim  Wójt Gminy Kurów. Naszą  szkołę reprezentowały trzy uczennice.  II miejsce zdobyła Izabela Eciak (klasa 2 b gimnazjum), a wyróżnienia otrzymały: Klaudia Eciak (klasa 2 b gimnazjum) i Julia Kruk (7SP). Iza recytowała  „Dziewczynę z granatem” Bożeny Kraczkowskiej i „Wyjście z Polski” Seweryna Goszczyńskiego. Klaudia natomiast „Marsz Sybiraków” Mariana Jonkajtysa i „Czarną sukienkę” Konstantego Gaszyńskiego , a Julia „ Rozmowę matki z synem” Antoniego Słonimskiego oraz „Strasznie się dziwią cywilne damy” autora anonimowego.

Galeria,,,

Gratulujemy sukcesu.

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637263
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com