Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

konkurs 1    

    16 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie odbył się już XI konkurs recytatorski  „ Poetycki Apel  Pamięci ...o Niepodległą”.  Patronat objął nad nim  Wójt Gminy Kurów. Naszą  szkołę reprezentowały trzy uczennice.  II miejsce zdobyła Izabela Eciak (klasa 2 b gimnazjum), a wyróżnienia otrzymały: Klaudia Eciak (klasa 2 b gimnazjum) i Julia Kruk (7SP). Iza recytowała  „Dziewczynę z granatem” Bożeny Kraczkowskiej i „Wyjście z Polski” Seweryna Goszczyńskiego. Klaudia natomiast „Marsz Sybiraków” Mariana Jonkajtysa i „Czarną sukienkę” Konstantego Gaszyńskiego , a Julia „ Rozmowę matki z synem” Antoniego Słonimskiego oraz „Strasznie się dziwią cywilne damy” autora anonimowego.

Galeria,,,

Gratulujemy sukcesu.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 516 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1163390
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com