11 List 1

W dniu 9 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości. Młodzi artyści, którzy zaprezentowali patriotyczne wiersze, podkreślili rolę wielu pokoleń Polaków, które walczyły o wolność naszej ojczyzny. Dzięki ich odwadze możemy dzisiaj cieszyć się niepodległym państwem. Uroczystość została uświetniona występem szkolnego chóru. Scenariusz uroczystości przygotowali nauczyciele pan Wojciech Witkowski oraz pan Mieczysław Szczepaniak.

11 List 2

 

11 List 3

 

11 List 4

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397035
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com