movies on the move  

     Już po raz kolejny nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości, która jest najwyższą nagrodą za realizację projektów eTwinning. Nasz projekt "Movies on the move" został  nagrodzony za innowacyjność, kreatywność, zaangażowanie, jakość i umiejętność współpracy. Projekt realizowany był w ubiegłym roku szkolnym - od  początku listopada 2016 r. do maja 2017 r. a uczestniczyła w nim obecna klasa 3 liceum. Naszym partnerom z Austrii i Grecji dziękujemy za to, czego nas nauczyli i za wszystkie wspólnie zrealizowane zadania. Efekty naszej pracy są zamieszczone pod linkiem:  https://twinspace.etwinning.net/28761/home. W tym roku szkolnym zabieramy się do realizacji kolejnego projektu.

Odznaka ..

Gościmy

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637266
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com