Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

Wycieczka klasy 7 do Kazimierza Dolnego i Męćmierza
Wycieczka miała charakter przedmiotowo - integracyjny. Uczniowie uczestniczyli w lekcji terenowej, podczas, której poznali krajobraz części Płaskowyżu Nałęczowskiego i Małopolskiego Przełomu Wisły. Poznali genezę powstania i budowę wąwozów lessowych, nauczyli się charakteryzować i rozpoznawać skały budujące obszar najbliższej okolicy. Największą atrakcją był rajd samochodami terenowymi po kazimierskich wąwozach. Zwięczeniem wycieczki był spacer doliną Wisły od Męćmierza - dawnej osady rybackiej do centrum Kazimierza i zwiedzanie Rynku. 

KD 1   KD 2

 

KD 3    KD 4

 

KD 5   KD 6

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 241 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1163139
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com