Wyjazd edukacyjny do Stadniny Koni w Kozienicach i gospodarstwa zajmującego się hodowlą użytkową owiec w Janowcu

stadnina 1

W dniu 4 października 2017 roku uczniowie kl. II i III Technikum wspólnie z nauczycielem Janiną Lachowską uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych z produkcji zwierzęcej prowadzonych w Stadninie Koni w Kozienicach i gospodarstwie zajmującym się użytkową hodowlą owiec w Janowcu.

Młodzież zdobyła cenną, fachową wiedzę z zakresu następujących zagadnień: 1. Kierunki użytkowania koni pełnej krwi angielskiej. 2. Zasady żywienia koni. 3. Pielęgnacja i identyfikacja koni. 4. Rozród koni i wychów źrebiąt. 5. Postępowanie z końmi. 6. Zasady użytkowania, żywienia i pielęgnacji owiec rasy pomorskiej.

Galeria fotografii

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397002
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com