lekcja j pol 9

    Uczniowie 2 klasy gimnazjum i 7 szkoły podstawowej przygotowywali przez tydzień projekt z języka polskiego o teatrze antycznym. Do ich zadań należało wykonanie masek oraz stworzenie stroju aktora. Dodatkowo każda grupa podczas lekcji miała krótko scharakteryzować elementy kostiumu aktora. Młodzież na zajęciach poznała genezę teatru greckiego, rodzaje masek, budowę tragedii antycznej oraz słynnych tragików.

 

lekcja j pol 1    lekcja j pol 4

 

lekcja j pol 2        lekcja j pol 3

 

lekcja j pol 8

 

lekcja j pol 5        lekcja j pol 6

 

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425898
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com