dzien dziecka 2017 9

  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, przebrani za bohaterów z bajek, częstowali uczniów i nauczycieli cukierkami z okazji Dnia Dziecka. Wydarzeniu towarzyszyła muzyka z filmu „Akademia pana Kleksa”- Witajcie w naszej bajce...”oraz piosenka Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Na każdej przerwie trwał kiermasz ciast przygotowanych przez stypendystów Fundacji Świętego Mikołaja, z których dochód zostanie przeznaczony na tę organizację. Dla klasy 1b rodzice przygotowali tort.

dzien dziecka 2017 6

 

Galeria fotografii ...

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425922
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com