3

Uczennice, Yevdokiia Medvedieva ( klasa 1 liceum) i Karolina Jeziorska (klasa 1 b gimnazjum), zdobyły nagrody w konkursie plastycznym pt. „Z ziemi włoskiej do Polski” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kurowie, pod honorowym patronatem wójta gminy Kurów. Jego celem było uczczenie 220 rocznicy powstania Mazurka Dąbrowskiego i 90 rocznicy ustanowienia humnu polskiego.    

     1    2                                                                                             

    Yevdokiia wykonała pracę formatu A4 akwarelami, a Karolina rysunek A3 kredkami. Wręczenie dyplomów odbyło się podczas niedzielnego festynu w Kurowie.

    5    6

    Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesu.

4

Gościmy

Odwiedza nas 431 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640871
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com