paczka dla Szymka   

Samorząd Uczniowski przygotował  paczkę z okazji Dnia Dziecka dla 7-letniego Szymka. Mieszka on w Domu Dziecka przy ulicy Rajskiej w Krakowie. Kupiliśmy dla niego ubrania, buty, gry planszowe i akcesoria plażowe na tegoroczne wakacje nad morzem. Uroczyste wręczenie upominku odbędzie się podczas pikniku 4 czerwca na X Spotkaniu Dzieci oraz Ich Przyjaciół w Żmiącej.

paczka dla Szymka 12

  Serdeczne podziękowania składamy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy finansowo wsparli naszą akcję.

Galeria fotografii ...

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397009
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com