Manewry polowe 8

Dnia 10.05.2017r klasy I i II technikum uczestniczyły w „Manewrach polowych” organizowanych przez LODR Końskowola.

Uczniowie pogłębili swoją wiedzę z zakresu wdrażania zasad rolnictwa niskoemisyjnego, wapnowania gleb oraz stosowania nawożenia organiczno-mineralnego w precyzyjnej uprawie kukurydzy i trwałych użytków zielonych.

Manewry polowe 1

 

    Manewry polowe 2      Manewry polowe 3

Manewry polowe 4

Rewelacją okazały się pokazy maszyn i ciągników prezentowanych przez firmę Valtra. Zaprezentowane zostały maszyny do zbioru zielonki, siewniki do siewu i podsiewu trawy, nowoczesne ładowarki teleskopowe.

Nasi uczniowie mieli okazję osobiście wypróbować działanie i sprawność maszyn. Paweł i Grzegorz z klasy I technikum przetestowali wszystkie dostępne ciągniki i maszyny. Adam Członka wykazał ogromną wiedzę z zakresu budowy maszyn i wygrał konkurs organizowany przez firmę Valtra.

    Manewry polowe 5      Manewry polowe 6

 

Manewry polowe 7

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397030
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com