Sukces naszej uczennicyZapobiegajmy pozarom1

Yevdokiia Medvedieva z klasy 1 liceum została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” zorganizowanego przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Lublinie. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową, tradycjami strażackimi i środowiskiem strażackim. Konkurs sprzyjał rozwojowi uzdolnień plastycznych, które zaprezentowała Yevdokiia wykonując piękną pracę akwarelami.

Zapobiegajmy pożarom2

Gratulujemy tego wyróżnienia.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397055
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com