Dzien Angielski 2017 3

   24 kwietnia, już po raz ósmy w naszej szkole odbył się Dzień Angielski w ramach, którego zaproszeni uczniowie klas szóstych ze Szkoły Podstawowej z Klementowic, Pożoga i Rąblowa wzięli udział w konkursach językowych przygotowanych przez klasę 1a i 1b gimnazjum oraz nauczycielki języka angielskiego. Konkurs podzielony był na kilka etapów sprawdzających ogólna wiedzę o krajach anglojęzycznych, słownictwo, gramatykę, oraz umiejętność współpracy w grupie i prezentacji.

Dzien Angielski 2017 1

   Zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu na temat atrakcji turystycznych krajów anglojęzycznych i zaprezentowanie swojej pracy w języku angielskim. Kolejnym zadaniem był quiz gramatyczno-leksykalny, który sprawdzał znajomość gramatyki i słownictwa.

     Ostatnim etapem był konkurs „1 z 10” sprawdzający wiedzę kulturową, geograficzną i historyczną na temat krajów anglojęzycznych.

Dzien Angielski 2017 2

     Pod koniec dnia uczestnicy otrzymali nagrody a cała impreza zakończyła się wspólnym obiadem. Wszystkim organizatorom i zaproszonym gościom dziękujemy za wspólną zabawę.

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637228
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com