8     

     W dniu 11 kwietnia 2017 r. uczniowie kIasy i II Technikum w zawodzie technik agrobiznesu pod opieką nauczyciela Janiny Lachowskiej odwiedzili specjalistyczne gospodarstwo rodziców jednego z uczniów naszej szkoły. Pan Grzegorz Stasiak fachowo i profesjonalnie omówił strukturę gospodarstwa, zasady żywienia krów mlecznych, postępowanie z mlekiem po udoju, przygotowywanie pasz do skarmiania. Dzięki uprzejmości właściciela młodzież miała doskonałą okazję poszerzyć i utrwalić sobie zdobytą na lekcjach wiedzę.

 

Foto galeria ...

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397044
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com