Walentynki 4

14 lutego 2017 roku świętowaliśmy Dzień Zakochanych. Z tej okazji odbył się konkurs walentynkowy. Do rywalizacji przystąpiło osiem 3-osobowych grup. Najpierw uczniowie mogli wykazać się znajomością słynnych par literackich oraz utworów o miłości. Następnie zmierzyli się z życiorysem świętego Walentego i słownictwem związanym z tym dniem w języku angielskim. Potem w grupach wykonywali plakat, który zawierał wybrany cytat o miłości w języku obcym. Na długiej przerwie każdy zespół zaprezentował efekty swojej pracy. Potem pan dyrektor- Zbigniew Turkowski, wręczył dyplomy i nagrody dla zwycięzców.          

Oto wyniki:

1 miejsce- Sara Eciak, Klaudia Eciak, Izabela Eciak
2 miejsce-Paulina  Sygnowska, Jan Ścibior, Agata Podstawka
3 miejsce-Magdalena Mrozek, Iwona Stasiak, Michał Tarkowski

4 miejsce-Olha Deruha, Sofiia Melnyk, Anastasiia Dovhoniuk

5 miejsce-Bartosz Wrótniak, Mariusz Mączka, Michał Warchoł

 Przedstawiciele samorządu uczniowskiego chodzili po salach i rozdawali pocztę walentynkową. Można było zamówić w radiowęźle piosenkę z  dedykacją dla drugiej połówki.

 

Galeria fotografii …

Gościmy

Odwiedza nas 325 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640830
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com