Złoto i srebro naszych drużyn w tenisie stołowym!

01022017 101

W dniu 1 lutego 2017 r. w Markuszowie rozegrane zostały zawody międzygminne szkół gimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym. Reprezentacja Gimnazjum Niepublicznego w Klementowicach pobiła kolejny szkolny rekord, bowiem jeszcze nigdy nie wywalczyliśmy pierwszego i drugiego miejsca w imprezie międzygminnej. W kategorii dziewcząt zdobyliśmy podobnie jak przed rokiem złoto, zaś w kategorii chłopców srebro, przed rokiem był brąz.

Nasze dziewczęta w żelaznym składzie: Ewa Samorek, Julia Ścibior i Dominika Lis to aktualne mistrzynie powiatu, dlatego na tej imprezie były murowanymi faworytkami. Jak się okazało doskonale zniosły tą presję i wszystkie mecze wygrały w stosunku 3-0 nie pozostawiając złudzeń kto rządzi w naszym okręgu. Inaczej sytuacja się przedstawiała u chłopców. Po ubiegłorocznym trzecim miejscu i braku awansu na szczebel powiatowy, ciężkie treningi przyniosły efekt i w tym roku nasi reprezentanci w składzie Jakub Tarkowski, Michał Tarkowski i Karol Grykałowski uplasowali sie na drugim miejscu dającym prawo gry na szczeblu powiatowym. Tenis stołowy to obok siatkówki wizytówka sportowa naszej szkoły i od kilku lat w rywalizacji ze szkołami z Baranowa, Wąwolnicy, Żyrzyna, Kurowa, i Markuszowa podopieczni trenera Andrzeja Jarzynki nie schodzą poniżej trzeciego miejsca w zawodach międzygminnych. W tym roku wygraliśmy prawie wszystko co było do wygrania, bowiem o mały włos chłopcy ulegli Gimnazjum w Markuszowie w stosunku 2-3, a ostatni decydujący set przegraliśmy "na przewagi" 10-12. Na pochwałę zasługuje cała reprezentacja, a najbardziej powracający do zdrowia najmłodszy w stawce Karol Grykałowski. Miejmy nadzieję, że w Nałęczowie

 

Foto relacja ...

Gościmy

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640774
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com