jaselka 1622 grudnia 2016 roku odbyły się jasełka, które przygotował ks. Tomasz wspólnie z uczniami klasy 1 „a” gimnazjum. Po nich pan dyrektor – Zbigniew Turkowski wręczył medale, dyplomy zdobyte przez uczniów w różnych konkursach. Następnie podsumowano rywalizację, ogłoszoną przez Samorząd Uczniowski , na najładniej ubrane drzewko choinkowe w szkole oraz akcję „Góra Grosza”. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie wraz z wychowcami udali się do sal na wigilie klasowe. Podczas nich nie zabrakło opłatka, życzeń, choinki i tradycyjnych potraw.

 

Foto galeria ...

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425840
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com