Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

   fabryka dobra10 12 grudnia 2016 roku Samorząd Uczniowski spakował paczkę dla ośmioletniej Kamili z Domu Dziecka Dzieło Pomocy Dzieciom w Krakowie. W prezencie znajdują się rzeczy o które prosiła dziewczynka, list od świętego Mikołaja oraz kilka niespodzianek.                                                                                                                       

    Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję nie tylko finansowo, ale też bezinteresownie przekazywali podarunki.

 

Foto galeria....

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1143976
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com