Teatr 18 grudnia 2016 roku klasy pierwsze naszego gimnazjum wybrały się na spektakl  "Mały książę", który odbył się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Został on zrealizowany na podstawie kultowej książki Antoinea de Saint- Exuperego o tym samym tytule. Opowiada o chłopcu, który opuścił swoją asteroidę B-612 w poszukiwaniu prawdziwego przyjaciela. W czasie swojej wędrówki poznaje osoby zamieszkujące inne planety. Nagle bohater uświadamia sobie, że kocha Różę.

Po przedstawieniu udaliśmy się na spacer po miasteczku akademickim.

Pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

 

Fotogaleria ......

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425841
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com