Lis 1W  2016 roku  przypada 170 rocznica narodzin Henryka Sienkiewicza i 100 jego śmierci. Obie daty  stanowią okazję do oddania hołdu temu wielkiemu Polakowi, który pisał "ku pokrzepieniu serc". W związku z tym Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie ogłosiła czytelniczy konkurs wiedzy o Henryku Sienkiewiczu pod nazwą "Kończ waść! Wstydu oszczędź!” Do instytucji wpłynęło 1056 kuponów z odpowiedziami. Spośród nich wyłoniono 75 laureatów. W gronie szczęśliwców znalazła się uczennica 2 klasy gimnazjum - Dominika Lis.

Lis 4

 

Lis 2

Gratulujemy sukcesu!

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425912
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com