Europejska Odznaka Jakości przyznana po raz drugi

Odznaka

„Complete my story” to kolejny projekt eTwinning realizowany w naszej szkole, który otrzymał najwyższą nagrodę przyznawaną przez Międzynarodowe Biuro Programu eTwinning. 22 listopada 2016 roku ogłodzono zwycięskie projekty, które otrzymały to wyróżnienie. W gronie najlepszych znalazła się nasza szkoła z projektem „Complete my story”. Wszyscy partnerzy biorący udział w tym projekcie, tj. Polska, Słowacja, Chorwacja i Turcja otrzymały Europejską Odzanakę Jakości. Projekt realizowany był od października do maja w roku szkolnym 2015/2016 w klasie 3 gimnazjum. Serdeczne gratulacje należą się uczniom biorącym udział w tym projekcie a w szczególności: Dominice Bartuzi, Krystianowi Kałdonkowi, Natalii Śmich i Monice Rodzik. Nagroda ta odzwierciedla wkład pracy uczniów, zaangażowanie, wytrwałość, innowacyjność i wykorzystanie technologii ICT.

grupa europejska

Europejska Odznaka Jakości przyznana po raz drugi.

„Complete my story” to kolejny projekt eTwinning realizowany w naszej szkole, który otrzymał najwyższą nagrodę przyznawaną przez Międzynarodowe Biuro Programu eTwinning. 22 listopada 2016 roku ogłodzono zwycięskie projekty, które otrzymały to wyróżnienie. W gronie najlepszych znalazła się nasza szkoła z projektem „Complete my story”. Wszyscy partnerzy biorący udział w tym projekcie, tj. Polska, Słowacja, Chorwacja i Turcja otrzymały Europejską Odzanakę Jakości. Projekt realizowany był od października do maja w roku szkolnym 2015/2016 w klasie 3 gimnazjum. Serdeczne gratulacje należą się uczniom biorącym udział w tym projekcie a w szczególności: Dominice Bartuzi, Krystianowi Kałdonkowi, Natalii Śmich i Monice Rodzik. Nagroda ta odzwierciedla wkład pracy uczniów, zaangażowanie, wytrwałość, innowacyjność i wykorzystanie technologii ICT.

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637247
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com