Lublin 4     

9 listopada w ramach integracji młodzieży polsko - ukraińskiej klasa 3 gimnazjum wybrała się, do Multikina w Lublinie w Galerii Olimp, na film „Osobliwy dom pani Peregrine” w reżyserii Tima Burtona. Produkcja zaczyna się, gdy pochodzący z Polski dziadek (mieszkający na Florydzie) opowiada wnukowi (Tygryskowi) o magicznej wyspie u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Mieszkające tam w sierocińcu dzieci mają supermoce. I  tak zaczyna się cała opowieść fantasy, która przenosi nas do innego bajkowego świata. Po seansie wybraliśmy się na spacer po Starym Mieście.

Lublin 1  

Lublin 5

Lublin 2   Lublin 3

Lublin 6   Lublin 7 

Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1425830
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com