tenis powiatowe 13

      9 listopada 2016 r. reprezentacja naszych tenisistów z gimnazjum w składzie: Ewa Samorek, Julia Ścibior, Dominika Lis i Jakub Tarkowski oraz trener Andrzej Jarzynka uczestniczyli w powiatowych mistrzostwach tenisa stołowego szkół gimnazjalnych w Nałęczowie.

      Po sukcesie na szczeblu międzygminnym w Markuszowie nasi uczniowie nie zwalniają tempa i z powiatu przywozimy kolejne medale, a konkretnie srebrny Julii Ścibior i brązowy Ewy Samorek. Po zaciętym pojedynku Jakub Tarkowski wywalczył szóste miejsce, natomiast Dominika Lis ósme miejsce w powiecie. Bardzo widoczny postęp jaki poczynili tenisiści naszego gimnazjum widoczny jest w postaci coraz to większej ilości medali i miejsc punktowanych na kolejnych imprezach sportowych. Śmiało już można stwierdzić, że sportowcy ZSA w Klementowicach posiadają tzw. „syndrom zwycięzcy” czyli pewność siebie charakteryzująca się przekonaniem o własnych umiejętnościach, szacunkiem do umiejętności przeciwnika, który sprawia, że jesteśmy przez cały czas skoncentrowani oraz działamy na najwyższym poziomie wolicjonalnym związanym z tym, co chcemy osiągnąć. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć optymalne nastawienie, które prowadzi do zwycięstwa w każdej sytuacji lub sprawia, że dajemy z siebie wszystko co najlepsze. Bez szacunku i uznania dla umiejętności przeciwnika nie ma odpowiedniego nastawienia do gry, które daje nam zastrzyk adrenaliny i energii.

  Foto galeleria ...

     Przed naszymi tenisistami jeszcze wiele zmagań bowiem w całości reprezentacja złożona jest z uczniów klasy 2 gimnazjum i z pewnością w styczniu 2017 r. podczas mistrzostw drużynowych będziemy faworytami imprezy międzygminnej, a może nawet i powiatowej.

     Powodzenia!

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640074
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com