Iung1W dniu 9 listopada 2016r. w naszej szkole odbyło się szkolenie edukacyjne z zakresu racjonalnej gospodarki nawozowej zorganizowane przez Profesor dr hab. Alicję Pecio z Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Uczestniczyła w nim młodzież klas: I II i III Technikum w zawodzie : technik agrobiznesu oraz doradcy rolni z Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

     Wykłady prowadzone przez pracowników naukowych Zakładu Żywienia i Nawożenia JUNG obejmowały następujące zagadnienia:

  1. Dobra kultura rolna zgodna z ochroną środowiska.
  2. Metody ograniczania strat azotu.
  3. Metody ograniczania strat biogenów z nawozów naturalnych.
  4. Nowoczesne techniki nawożenia z uwzględnieniem rolnictwa precyzyjnego.

Iung2

Gościmy

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640113
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com