Komorkomania 11Dnia 13.10.2016r odbył się finał Akcji #Komórkomania. W ramach akcji nauczyciele na zajęciach z wychowawcą przybliżyli uczniom tematykę problemu nowotworów krwi .   Wolontariusze przeprowadzili w szkole kampanię reklamową akcji rejestracji dawców szpiku kostnego oraz zbiórkę pieniędzy na badania genetyczne.

W przeddzień akcji wolontariusze przeszli ostatnie szkolenia pod okiem pani Jolanty Grykałowskiej, udekorowali również szkołę i internat. Sztab Komórkomanii czekał niecierpliwie na przybycie pierwszych potencjalnych dawców szpiku.

Okazało się , że w naszym środowisku nie brakuje ludzi skłonnych podarować komuś życie. W akcji wzięli udział uczniowie klasy III i IV technikum, nauczyciele i rodzice. Młodsi uczniowie wsparli akcję finansowo. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Foto relacja ...

Gościmy

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1640795
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com