D Nauczyciela 10
14 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pierwszym punktem programu było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po nim pan dyrektor- Zbigniew Turkowski wręczył przedstawicielom oddziałów akty pasowania na uczniów. Następnie 1b gimnazjum przedstawiła krótki skecz „Jeden dzień z życia Dawidka”. Aby uświetnić Dzień Nauczyciela postanowiliśmy na wzór Akademii Filmowej przyznać oskary. Nominowani byli wszyscy pedagodzy i pracownicy w różnych kategoriach.

Foto galeria

Po nominacjach uczennica klasy 1 LO zarecytowała wiersz Jerzego Ficowskiego „Kwiaty dla nauczycieli”. Nastepnie wystąpiły dziewczyny w piosence „Chocolate” dedykowanej wszystkim nagrodzonym.
Na koniec głos zabrał pan dyrektor- Zbigniew Turkowski.

Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1637240
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com