IMG 7299   

Spotkanie z zagranicznymi wolontariuszami w naszej szkole miało miejsce w dniach 19- 23 września. Studenci odwiedzili nas w ramach projektu AIESEC. Tym razem gościliśmy Mohameda z Egiptu i Keto z Gruzji. W projekcie wzięli udział uczniowie całej naszej szkoły. Mieli oni okazję poznać kulturę, historię, kuchnię oraz najpiękniejsze miejsca tych dwóch krajów. Jedynym sposobem porozumiewania się z naszymi gośćmi był język angielski. Wielu uczniów starało się porozumiewać w tym języku, ale byli i tacy którzy woleli pokazać lub narysować to, co chcieli powiedzieć.

IMG 7267

Dla całej społeczności szkolnej udział w tym projekcie był lekcją tolerancji wobec innej kultury, religii i poglądów na otaczający nas świat. Wizyta Mohameda i Keto to nie tyko lekcje oparte na prezentacji krajów ale również gry i zabawy, wspólny śpiew, taniec a nawet ćwiczenia fizyczne.

IMG 7234

Gościmy

Odwiedza nas 371 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1560844
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com