Rośnie forma naszych siatkarzy!

384

W dniach 22.09.2016 r.(dziewczęta) i 23.09.2016 r. (chłopcy) uczniowie ZSA w Klementowicach brali udział w zawodach siatkówki, które rozgrywane były w Lublinie. Organizatorem tych zawodów był AZS Klub Środowiskowy Województwa Lubelskiego, który od 2010 roku organizuje zawody pod nazwą "Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!" Mają one na celu promocje lubelskich uczelni, nowoczesnych kierunków oraz akademickich ośrodków sportowych w Lublinie. 

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy naszej szkoły odnotowali znaczący postęp w porównaniu do roku ubiegłego. Dziewczęta w tym roku uplasowały się w pierwszej 8-ce turnieju (w zeszłym roku były w pierwszej 12-ce), natomiast chłopcy znaleźli sie w pierwszej 4-ce (w zeszłym roku w pierwszej 8-ce). Wyczyn chłopców jest godny uwagi, bowiem walczyli na boiskach KUL-u od godziny 9.00 do godziny 16.15 i do medalu zabrakło bardzo niewiele. Lepsze od naszej drużyny z całego województwa okazały się tylko 2 szkoły z Lublina i 1 z Nałęczowa. Bardzo optymistycznie zapowiada sie zatem rywalizacja w następnym turnieju z cyklu LZS (listopad - grudzień), gdzie mamy w swojej historii medale zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Biorąc pod uwagę zaangażowanie i wolę walki naszych siatkarek i siatkarzy, już niedługo może być o nas głośniej w województwie. Trzymamy kciuki.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w następującym składzie: Katarzyna Kruk(kapitan), Agata Kołosińska, Dominika Bartuzi, Natalia Śmich, Monika Rodzik, Kamila Blicharz, Marlena Kozak, Agnieszka Rusinek, Alona Doroshenko.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w następującym składzie: Konstantyn Ścibior (kapitan), Krystian Bartuzi, Daniel Kruk, Bartłomiej Kozak, Bartłomiej Migdal, Albert Samorek, Przemysław Robak, Ksawery Mierzejewski, Maurycy Mierzejewski, Cezary Grądziel.

Fotorelacja

Gościmy

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1565494
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com