Godło RP

godlo_RP.png
logo_zsa.png
logo_fundacja.gif

Dni Kukurydzy

Dnia 09 września 2016r klasy: I, II, III technikum uczestniczyły w „Dniach Kukurydzy” organizowanych przez IUNG-PIB Puławy w Osinach. Uczniowie zapoznali się z nowoczesnymi technologiami uprawy kukurydzy i licznymi odmianami kukurydzy pastewnej. Najbardziej interesującym punktem programu był jednak pokaz maszyn i narzędzi do uprawy i zbioru kukurydzy. Zaprezentowano siew pasowy-strip-till, mulczer, nowoczesne sieczkarnie oraz kiszenie ziarna w rękawach. Uczniowie pozyskali wiele materiałów dydaktycznych i atrakcyjnych gadżetów. Impreza zakończyła się poczęstunkiem na skoszonym polu kukurydzy.

 

Foto-relacja

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1137967
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com