Chełm 9 

20 maja 2016 roku uczniowie klasy 2 i 3 gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Chełma. Najpierw odwiedziliśmy polsko- ukraińskie przejście graniczne w Dorohusku.Tam mieliśmy możliwość obserwacji pracy funkcjonariusza straży przy odprawie ciężarówek.Następnie przygotowano dla nas krótki pokaz szukania przez psa materiałów wybuchowych. Dalszym punktem programu było zwiedzanie Chełmskich Podziemi Kredowych. W wąskich korytarzach spotkaliśmy władcę podziemi - króla Bielucha. Potem udaliśmy na Wzgórze Widokowe i Rynek.Ostatnim zaplanowanym punktem naszej wycieczki był festyn rodzinny w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. gen.Władysława Sikorskiego. Podczas niego w krótkim programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie z Nałęczowa i Klementowic. Nasza uczennica - Daria zaśpiewała piosenkę „Ręcznik wyszywany”. Na koniec odbył się pokaz sztucznych ogni.                                             

Zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu.

Chełm 1  Chełm 3

 

Chełm 4  Chełm 5

 

Chełm 6  Chełm 7

 

Chełm 8  Chełm 2

 

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1377839
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com