koncert 1

 

9 maja 2016 roku odbył się koncert w Puławskim Domu Chemika „Z Ukrainą w sercu” przy wsparciu Fundacji Związku Polaków miasta Kijowa. Zaprezentowali się podczas niego uczniowie ze szkół z Nałęczowa, Puław i Klementowic.

koncert 6  koncert 2

Nasi podopieczni wystąpili w krótkich scenkach musicalu „Za dwoma zającami”. W przerwy między skeczami powplatane były ukraińskie piosenki. Swoją obecnością uroczystość uświetniła znana i zasłużona piosenkarka   - Lesia Gorowa. Gdy śpiewała, za jej plecami na projektorze, wyświetlały się zdjęcia ukraińskich żołnierzy oraz płonącego Majdanu. Ta część skłoniła wszystkich do refleksji i zadumy.

koncert 4

Na koniec uczniowie podpisali flagę biało- czerwoną , aby dodać otuchy walczącym za wolność ludziom.

koncert 3  koncert 5

TVP Lublin o tym wydarzeniu

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397037
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com