maturzysci 6

     29 kwietnia 2016 roku w naszej szkole miała miejsce podwójna uroczystość- akademia z okazji 3 Maja została połączona z pożegnaniem maturzystów. W odpowiedni nastrój wprowadziła nas prezentacja przez Młodzieżowy Zespół Tańców Ludowych dwóch tańców narodowych: Poloneza i Mazura.

maturzysci 1    maturzysci 4

Następnie w montażu słowno - muzycznym uczczono 225 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Później pan Dyrektor- Zbigniew Turkowski oraz wychowawcy (p. Małgorzata Purtak, p. Andrzej Jarzynka) wręczyli świadectwa i nagrody swoim wychowankom.

maturzysci 7    maturzysci 8

Potem głos zabrali przedstawiciele abiturientów, którzy podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Dopiero wtedy rozpoczęło się pożegnanie maturzystów przez młodszych kolegów. W krótkim programie przedstawiono śmieszne cytaty z prac dojrzałości oraz odegrano scenkę z życia szkolnego- „Jaki dzisiaj jesteś Mickiewiczu?”

maturzysci 3  maturzysci 5

maturzysci 9    maturzysci 10 

maturzysci 11    maturzysci 12

Następnie przedstawiciele klasy 1 liceum (Daniel i Kostek) wręczyli im drobne upominki. Na zakończenie apelu odbył się drugi pokaz tańców narodowych. W tańcach indywidualnych par, mogliśmy podziwiać oberka i kujawiaka, w wykonaniu naszych tancerzy.

maturzysci 13    maturzysci 14

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397018
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com