1 English is fun

     Nad przebiegiem konkursy czuwały p. Katarzyna Migdal i p. Edyta Gustaw. Konkurs składał się z kilku etapów: rozgrzewki pt. „Głuchy telefon”, malowania plakatu i jego prezentacji pod tytułem „Atrakcje turystyczne krajów anglojęzycznych”, quizu gramatycznego i konkursu finałowego pt. „Jeden z dziesięciu”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas szóstych ze szkoły podstawowej z Karmanowic, Klementowic i Pożoga. Organizatorami tego dnia, była klasa 1 gimnazjum, która w tym roku okazała się doskonałym gospodarzem.

4 English is fun

     Zaproszeni goście dzielnie walczyli ze sobą zarówno w konkursach indywidualnych, jak i grupowych. Każdy z nich włożył wiele wysiłku we wszystkie kolejne konkurencje, ale mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominać ten dzień. Uczestnicy mieli szanse sprawdzenia swojej wiedzy na temat kultury i tradycji krajów anglojęzycznych oraz zagadnień gramatycznych ze szkoły podstawowej jak również zwiedzenia naszej szkoły, poznania nauczycieli i starszych kolegów, nawiązania nowych znajomości.

5 English is fun

Dzień pełen zmagań, rywalizacji i wspólnej zabawy zakończył się obiadem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Zobacz na Facebooku ...

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1397078
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com