W ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klasy I liceum wzięli udział w ogólnopolskim programie organizowanym przez Akademię Auto – Świata „Auto – asertywni”. Zajęcia poprowadził p. Rafał Michalczak, instruktor nauki jazdy z Akademii Auto Świat na temat: Auto Asertywni, czyli o asertywności, która może uratować życie. Uczniowie poznali sposoby asertywnego komunikowania się, jako odpowiedzi na postawy agresji oraz presji otoczenia w kontekście bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mieli możliwość popatrzenia przez alkogogle.

  auto 2   auto 3  auto 1

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, o czym świadczyło aktywne uczestniczenie uczniów w spotkaniu oraz indywidualne rozmowy z prowadzącym po spotkaniu. Uczniowie otrzymali także małe upominki: długopisy, smycze i egzemplarze gazety Auto-świat.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1319846
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com