maskotki 2

W dniach od 4 do 15 kwietnia 2016 roku Samorząd Uczniowski ZSA, razem z Gminnym Przedszkolem w Kurowie im. Czesława Janczarskiego, przeprowadził zbiórkę maskotek na rzecz Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie - na oddział onkologii i hematologii. W obu placówkach trwało gromadzenie pluszaków na Planową Izbę Przyjęć. Na nią właśnie zgłaszają się mali pacjenci, którzy przyjmują chemię.

maskotki 10

Serdeczne podziękowanie składamy pani Annie Łubek, wychowawczyni grupy VII w przedszkolu, za wspólnie zrealizowane z nami przedsięwzięcie. Ponadto wyrażamy wdzięczność wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy wsparli naszą akcję.

maskotki 6

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1319822
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com