etwinning

Projekt etwinning pt. „Complete my story” był realizowany ze szkołą z Chorwacji, Słowacji i Turcji. Projekt trwał od października 2015 roku do kwietnia 2016 roku. W projekcie udział wzięli uczniowie klasy 3 gimnazjum. W ramach projektu uczniowie wspólnie z zagranicznymi partnerami przygotowywali wiele prezentacji i wykonywali wiele ćwiczeń mających na celu poznanie nowych kultur, uczenie się tolerancji, otwarcie na nowe znajomości, rozwijanie kompetencji językowych i umiejętności współpracy w grupie, odpowiedzialności oraz wzajemnego zrozumienia. Innowacyjność projektu polegała na wykorzystaniu technologii informacyjnych i narzędzi internetowych, np. vimeo, animato, prezi, slideshare, cooltext, padlet, syrveymonkey, titanpad, answergarden. Projekt wymagał od każdego ucznia wiele pracy oraz współpracy w grupach.

etwining

Projekt zakończył się wymianą prezentów między partnerami. Polscy uczniowie otrzymali prezent od kolegów z Chorwacji. Każdy uczeń dostał: książkę w języku obcym, mydełko, magnez na lodówkę z mapą Chorwacji, zakładkę do książki, mały kubeczek, czekoladę i suszoną lawendę. Publiczna strona projektu to: https://www.etwinning.net/en/pub/profile.cfm?f=2&l=en&n=118079

etwinningg

Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy! Projekt otrzymał już Odznakę Jakości – co oznacza, że spełnia wszelkie wyznaczone standardy.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1319820
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com