W dniach 07.03 – 12.03.2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w narodowym projekt edukacyjnym AIESEC Polska. W ramach projektu naszą szkołę odwiedziło dwóch studentów – wolontariuszy: Raz z Indii i Lam z Malezji.

AIESEC 3

 

AIESEC 1

Studenci prezentowali swoje kraje, położenie geograficzne, historię, taniec, jedzenie, sztukę, religię, zabytki. Projekt, jak co roku, wzbudził dużo zainteresowanie wśród uczniów, którzy chętnie zadawali pytania gościom i rozmawiali w języku obcym. Przez jeden tydzień nasza szkoła stała się międzynarodową wspólnotą polsko-ukraińsko-indyjsko-malezyjską.

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344772
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com