rok s 2

W 2016 roku przypada 170 rocznica narodzin Henryka Sienkiewicza i 100 jego śmierci. Obie daty stanowią okazję do oddania hołdu temu wielkiemu Polakowi, który pisał "ku pokrzepieniu serc". W gimnazjum - 23 marca odbył się pisemny konkurs poświęcony życiu i twórczości Sienkiewicza. Zawierał pytania otwarte oraz zamknięte. Do współzawodnictwa przystąpiło 17 uczniów. Wyniki ogłoszono po przerwie świątecznej.

rok s 1

Oto laureaci:

I miejsce- Anna Gajda 2 gimnazjum

II miejsce - Sara Eciak 2 gimnazjum

III miejsce - Ewa Samorek 1 gimnazjum

rok s 3

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

rok s 4

Facebook

Nasza prezentacja w informatorze - Zespół Szkół Agrobiznesu

Darmowe_lektury_3-1.png

 

    

 

Logowanie

Witaj!

Gościmy

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
1344753
JSN Decor template designed by JoomlaShine.com